dav

BÝVALÉMU SLOVENSKÉMU VOJAKOVI UNPROFOR SA ZJAVIL JEŽIŠ, NAPÍSAL O TOM KNIHU

author
3
5 minutes, 37 seconds Read

„Pred sebou som videl nádhernú žiarivú postavu s bielymi vlasmi, asi 180 cm vysokú s roztiahnutými rukami, vyžarovala z nej obrovská láska, dobrota a pokoj,“ opisuje svoje stretnutie s Ježišom, ktoré sa udialo pred desiatimi rokmi. Ako vojak predtým pôsobil v misii UNPROFOR v bývalej Juhoslávii. Aj vojnové udalosti prispeli k tomu, že po návrate sa často cítil veľmi zle. Ale jedného dňa, už po návrate na Slovensko, sa mu zjavil Ježiš. MARIÁN ČERVENÍK odpovedal časopisu KĽÚČ OD… ako to prebiehalo a čo pri tom cítil.

 

Zažil si, ako tvrdíš, zjavenie Ježiša.
Áno. Zažil som osobné stretnutie s Pánom Ježišom nadprirodzene, ako uvádzam v mojej knihe Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi. V aute, v jednom nečakanom momente, kúsok od môjho domu z neba na mňa zasvietilo svetlo v 3 intervaloch.

Čo si cítil, keď sa ti zjavil Ježiš?
V jeden podvečer som bol u jednej panej v Krásne nad Kysucou a hovoril som jej o Bohu. Okolo ôsmej hodiny večer som od nej odchádzal, Monika bola vtedy u rodičov. Okolo štvrť na deväť sme už boli doma, modlil som sa, a v mojom vnútri mi Pán Ježiš povedal: „Zober DVD so svedectvom Iana McCormacka a kresťanský časopis Logos a choď to zaniesť panej, od ktorej si práve prišiel.“
Poslúchol som Pána Ježiša. Hneď som jej zavolal a povedal som, že jej donesiem tieto veci. Povedala mi, že pošle po ne dcéru. Veci som dal jej dcére a vracal som sa späť domov. To, čo sa malo stať, som nečakal. Asi 300 metrov od domu, počas šoférovania auta a spievania chvál, som zažil najkrajší zážitok v mojom živote. Keď som chválil a uctieval Pána Ježiša, zasvietilo na mňa z neba svetlo obrovskej neopísateľnej sily a moci. Pred sebou som videl nádhernú žiarivú postavu s bielymi vlasmi, asi 180 cm vysokú s roztiahnutými rukami, vyžarovala z nej obrovská láska, dobrota a pokoj. V prirodzenom svete by ma jej svetlo určite spálilo. Vedel som, že je to Pán Ježiš. Svetlo bolo zvláštne biele, ako keby som videl 10-krát silnejšie slnko. Zasvietilo cez moje temeno hlavy až do môjho najhlbšieho vnútra. Zvláštny prúd pokoja naplnil moje srdce, plakal som. Nikdy som nevidel takúto jasnú bielu, ktorá zasvietila až do môjho najhlbšieho vnútra. Svetlo do mňa vošlo v troch intervaloch. Neviem, ako dlho všetko trvalo. Bolo 27. októbra 2008 okolo pol deviatej večer.

Keď som chválil a uctieval Pána Ježiša, zasvietilo na mňa z neba svetlo obrovskej neopísateľnej sily a moci. Pred sebou som videl nádhernú žiarivú postavu s bielymi vlasmi, asi 180 cm vysokú s roztiahnutými rukami, vyžarovala z nej obrovská láska, dobrota a pokoj. V prirodzenom svete by ma jej svetlo určite spálilo. Vedel som, že je to Pán Ježiš.

Keď do mňa prvýkrát zasvietilo svetlo, niečo zo mňa vychádzalo. Pozeral som na seba, čo to zo mňa vychádza. Boli to démoni, pretože až do tej chvíle som nebol oslobodený. Druhýkrát, keď svetlo zasvietilo, zmizli všetky moje vidiny. Tretíkrát vošlo svetlo do môjho najhlbšieho vnútra a Pán Ježiš mi povedal: ,,Ja som za vás musel zomrieť, aby ste vy žili večný život.“
„A Pavel podľa svojej obyčaje vošiel k nim. A po tri soboty hovoril s nimi z písem, otváral ich a predkladal, že Kristus musel trpieť a vstať z mŕtvych, a že toto je Kristus, Ježiš, ktorého vám ja zvestujem.“ (Skutky 17,2–3)
V tom okamihu som vedel, že je to Pán Ježiš, že som spasený a patrím celý Jemu. Tiež som vedel, že som uzdravený. Pán Ježiš mi povedal: „Choď a zvestuj to ďalej.“ Vedel som, že o tomto musím hovoriť ďalším ľuďom. Spomienka na tento zážitok dodnes vôbec nevybledla a som rád, že môžem stále svedčiť o Ježišovi.
Bol som tak vyvedený z miery, že som sedel 15 minút v aute a ďakoval som Pánu Ježišovi. Zo zážitku a obrovskej radosti som nemohol zaspať a tak som v noci šiel na prechádzku. Po polnoci sa mi podarilo zaspať, no démoni na mňa znova zaútočili. Boli odhalení a ja vyslobodený. Znovu ma obkľúčila obrovská žiara rovnakého svetla ako v aute. Videl som, ako všetko zlé horí, no mne sa nič nestalo. Svetlo a prítomnosť Pána Ježiša som chcel prežívať viac a viac. Nechcel som aby to skončilo. Ráno som vstal a išli sme s mojou manželkou Monikou autom do Žiliny.

Po polnoci sa mi podarilo zaspať, no démoni na mňa znova zaútočili. Boli odhalení a ja vyslobodený. Znovu ma obkľúčila obrovská žiara rovnakého svetla ako v aute. Videl som, ako všetko zlé horí, no mne sa nič nestalo.

Čo ti Ježiš povedal?
Pán Ježiš mi povedal: „Ja som za vás musel zomrieť, aby ste vy žili večný život. Choď a zvestuj to ďalej.“

Odvtedy sa ti ešte zjavil? Prípadne akým iným spôsobom sa ti zjavuje?

Pán Ježiš Kristus aj dnes koná v zjaveniach skrze Ducha Svätého v Božom slove. Sú rôzne svedectvá na našej stránke www.jeziskristuszije.sk/tv, kde sú svedectvá o stretnutiach s Pánom Ježišom, aj skrze sny, modlitbu v jazykoch atď… Áno aj dnes zažívam vo viere s Pánom Ježišom osobné stretnutia skrze Ducha Svätého a Božie slovo. Veď kresťanstvo nie je mŕtve náboženstvo, ale je to o osobnom vzťahu s Bohom Otcom, Synom Ježišom a Duchom Svätým. Kresťanstvo je o vzťahu so živým Bohom, ako za čias apoštolov. Sláva Bohu Izraela Ježišovi Kristovi.

KLIKNITE SEM A STIAHNITE SI ZADARMO KNIHU MARIÁNA ČERVENÍKA, KDE HOVORÍ O TOM, AKO SA MU ZJAVIL JEŽIŠ

(alb), foto ilustračné autor

Similar Posts

3 Comments

  1. avatar
    jan says:

    Čo má fotka horiaceho stánku na martinskej tržnici spoločné s údajným zjavením Ježiša tomu pánovi Červeníkovi?

  2. avatar
    Daniel says:

    Marian Červenik? se jmenuje ten vojak? Pokud ne ,tak tomuto take a napsal knihu Boj s neviditelnym nepřítelem .Slovensky v PDF stažitelne na webu

Comments are closed.