dav

HOKEJISTOM SKALICE NEVYŠIEL ZÁVER, V ŽILINE PRIŠLI O VÍŤAZSTVO

author
1 minute, 29 seconds Read

Žilinskí Vlci prehrávali v domácom zápase so Skalicou. Obrana hokejistov zo Slobodného kráľovského mesta na čele so strážcom ich svätyne Truttom dlho odolávala. No v 59. minúte sa podarilo vyrovnať Síkelovi a tak duel pokračoval v predĺžení. V ňom mali psychickú výhodu hráči okolo kapitána Húževku, keďže Skaličania už predtým v hlavách počítali so všetkými tromi bodmi. Peter Ivičič z HK Skalica po zápase pre KĽÚČ OD… povedal, že pred ďalšími zápasmi musí Skalica zlepšiť predovšetkým koncentrovanosť. Rozuzlenie neprinieslo ani predĺženie a tak nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých sa Skaličanom vôbec nedarilo, keď ani jeden puk nedostali za chrbát brankára Vlkov Mikoláša. Pozrite si fotografie zo zápasu Slovenskej hokejovej ligy, teda druhej najvyššej hokejovej súťaže, medzi MsHK DOXXbet Žilina a HK Skalica 3:2 sn.