Ján Laco urobil politické rozhodnutie. Ide kandidovať na tento post

author
1 minute, 57 seconds Read

Hrdina v bráne strieborných slovenských hokejistov z roku 2012 urobil životné rozhodnutie. Oznámil to pred niekoľkými.minútami na sociálnej sieti.

„Celý svoj život sa snažím byť tímovým hráčom. Vyhýbať sa konfliktom a svoje ciele nedosahovať na úkor iných, ale tvrdou prácou. V hokeji ma tento prístup priviedol až na Olympijské hry a k striebornej medaile z majstrovstiev sveta,“ napísal Ján Laco s tým, že už po konci kariéri urobil jedno dôležité rozhodnutie.
„Po ukončení kariéry som vďaka spolupráci s tímom ľudí v Mikuláši postavil a manažujem hokejovú halu, v ktorej dnes vyrastajú talenty z celého Liptova. Aj preto ma mrzí keď vidím, že veci v našom meste nefungujú, ako by mali. Konflikty medzi primátorom a zastupiteľstvom priviedli naše mesto do stavu, kde každý bojuje proti každému,“ napísal s tým, že vie, že takéto konflikty zanechávajú na športe ranu. „Ako rodák, ktorý tu so svojou rodinou žije a pracuje s mládežou citlivo vnímam dôsledky neustálych konfliktov. Chcem to zmeniť. Chcem, aby spolupráca, ktorá mi pomáha celý život, pomohla aj Mikulášu,“ doplnil s dôvetkom, že prichádza do politického života. „Rozhodol som sa preto začať zbierať podpisy pre kandidatúru na primátora. Spolu s tímom ľudí, ktorí chcú vidieť naše mesto spolupracovať a napredovať, od zajtra vyrážame do ulíc medzi vás, Mikulášania. Chceme sa s vami rozprávať, no najmä vás počúvať. Vaše návrhy a rady, aby sme spoločnými silami vytvorili plán zjednoteného mesta,“ doplnil Ján Laco a dodal, že má aj plán, s akým chce uspieť a potom pomáhať. „Plán, s ktorým v prípade vašej podpory a dostatku podpisov na jeseň zabojujem v primátorských voľbách o Liptovský Mikuláš, ktorý ťahá ako jeden tím,“ uzavrel Ján Laco, strieborný hrdina z Helsínk z roku 2012, keď sme získali cenný kov pod vedením českého trénera Vladimíra Vůjteka. (alb), zdroj FB Jána Laca, foto Michal Albert

Similar Posts