Zrekonštruovaný štadión na Štiavničkách pokrstili zápasom U19 Nemecko vs. Holandsko

author
0 minutes, 43 seconds Read

Futbalisti, ale aj fanúšikovia Dukly Banská Bystrica sa tešia. Konečne opäť budú nastupovať na domácich Štiavničkách, ktoré boli v rekonštrukcii pre konanie budúceho európskeho mládežníckeho olympijského festivalu EYOF. Prvý duel na zrekonštruovanom stánku vojakov však prebehol priateľský medzištátny. Medzi nemeckou a holandskou reprezentáciou do 19 rokov. Po prvom polčase viedli Nemci, a to vďaka vysokej efektovite. Presadili sa zo svojich šancí, kým ich konkurenti v oranžových dresoch zahodili aj vyložené šance. Polčas priniesol skóre 3:1. Diváci mali vstup voľný, pre vstup sa vyžadovali len testy, alebo očkovanie či doklad o prekonaní ochorenia Covid-19. Pozrite si zábery zo zápasu i zo štadióna na banskobystrických Štiavničkách. (alb), foto Michal Albert