BLAHA AJ O „KOPRODUKČNOM FILME RAŇAJKY U MARIÁNA“

author
2 minutes, 27 seconds Read

Poslanec Národnej rady Ľuboš Blaha sa na svojom ostro sledovanom facebooku opäť vyjadril ku kauze Gorila a najmä k spoločnej tlačovej konferencii, ktorú po rokovaní opozičných „demokratických“ strán mali ich predstavitelia.

Blaha si najprv tvrdo udrel do lídra Slobody a Solidarity (SaS) Richarda Sulíka. „Riško je jediný politik na Slovensku, ktorý s obvineným vrahom Kočnerom natočil koprodukčný film Raňajky u Mariána,“ napísal s tým, že ďalší politik, Igor Matovič z Obyčajných ľudí a nezávislých osobností (OĽaNO) „je jediný slovenský politik, ktorý dokázal rozprávať s Kočnerom dlhých 6 hodín“. Podľa Blahu je to taký dlhý čas, aký nestrávi bežný človek ani s frajerkou na rande. „Úplný Mr. Justice, ktorému až tak veľmi záleží na boji proti mafii a gorilám, že mu program strany písali hoši z Penty,“ dodal Blaha k Matovičovi.
Tretí na tlačovej konferencii rečnil exprezident Andrej Kiska, „ktorý ako jediný prezident v dejinách civilizácie čelil obvineniam, že páchal pozemkové podvody v spolupráci s popradskou mafiou“. Blaha sa následne v statuse zameral na ďalšieho lídra takzvaných nových politikov – Michala Trubana z Progresívneho Slovenska (PS). Ten je podľa neho „jediný politik, ktorý deťom na školách propagoval drogy a predával na sieti 5 gramov bieleho“. Truban sa za propagáciu drog ospravedlnil a vyjadril sa, že slovom „biely“ nemyslel drogy, ale biele internetové stránky. Blaha ani na Trubanovom politickom súputníkovi Miroslavovi Beblavom nenechal nitky suchej: „Mirko je jediný politik, ktorý sedel v Gorilej vláde. Jeho brat podnikal s Bubeníkovou. A ešte aj po prepuknutí najväčšej korupčnej aféry slovenských dejín Mirko veselo kandidoval za SDKÚ,“ vyčítal mu poslanec NR SR za SMER-SD, ktorý sa netají obdivom Che Guevaru a považuje sa za marxistu. Práve ďalšiemu lídrovi roztrieštenej opozície Borisovi Kollárovi adresoval aj slová v súvislosti s Che Guevarovou Kubou. „S Piťom potom chodil na dovolenky, pretože ho chcel mravne pozdvihnúť príkladom kubánskeho socializmu. A keď ani to nevyšlo, tak si na Donovaloch našiel najlepšieho kamaráta Kočnera, na ktorého zanevrel až vtedy, keď Borisa obvinil, že skopal svoju tehotnú ženu. Boj s mafiou je ťažký, Boris to vie najlepšie,“ dodal Blaha s tým, že Kočnerov gang je podľa neho „partia toho najhoršieho, čo na Slovensku existuje. Podvodníci, feťáci, pašeráci drog“. Boris Kollár sa predtým vyjadril, že s Piťom sa na Kube stretol náhodou. Blaha je presvedčený, že lídri opozičných strán patria do väzenia. (alb), zdroj, foto: https://www.facebook.com/LBlaha/

Similar Posts