STOJA SI NA KÁBLI: EURÓPA BEZ RUSKA NEMÁ ŠANCU NAPREDOVAŤ, NAPÍSAL BLAHA ZO SUMMITU RADY EURÓPY

author
1 minute, 18 seconds Read

Na summite Rady Európy sú za Slovensko aj poslanci Národnej rady Ľuboš Blaha a Andrej Danko. Blaha zo Štrasburgu na svojom facebooku napísal, že chcú vyjadriť podporu Ruskej federácii. Tú podľa neho ostatné roky na medzinárodnej scéne mnohé štáty šikanujú.

Ruskú federáciu tento rok do Rady Európy dostali naspäť práve aj slovenské hlasy. „Američania nás hecovali, aby sme kopali do Rusov – no narazili. A vždy narazia,“ napísal Blaha s tým, že Rusi sú náš bratský národ a on pohŕda západnými rusofóbmi, „ktorí drístami o ľudských právach iba zakrývajú svoje rasistické predsudky voči Rusom a Slovanom“.

Našťastie, aj oni pochopili, že bez Ruska to nepôjde.

Podľa Blahu však už aj západné mocnosti pochopili, že Rusko je pre Radu Európy a pre vyriešenie situácie vo svete potrebné. „Našťastie, aj oni pochopili, že bez Ruska to nepôjde – a nakoniec vrátili Rusom to, čo im v Rade Európy prináleží. Bol to tvrdý boj, ale vyhrali sme,“ napísal poslanec vládneho SMERu-SD. Blaha je presvedčený, že aj v našej vlasti sú liberáli, ktorí nenávidia Rusko „a šíria voči nemu nenávisť, len aby sa zapáčili západným donorom. Stoja si na kábli: Európa bez Ruska nemá šancu napredovať,“ uzavrel marxistický poslanec.

(alb), zdroj a foto: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2434129193492312/?type=3&theater 

Similar Posts